رفتن به بالا

حرف تازه

تعداد اخبار امروز : 2 خبر


  • جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷
  • الجمعة ۸ شوال ۱۴۳۹
  • 2018 Friday 22 June
خرید خودروی لاکچری با هزینه شهرداری رشت؟!

از شعار حمایت از کالای ایرانی تا خودروی ۳۶۰میلیونی فرانسوی

حرف تازه – شهردار رشت در ظاهر یکی از حامیان حمایت از کالای ایرانی در شهر رشت بود و در بسیاری از سخنرانی ها خود به این مسئله مهم پرداخته است. به گزارش حرف تازه به نقل از انعکاس آزاد، شعار سال ۱۳۹۷ توسط رهبر معظم انقلاب حضرت آیت الله خامنه ای حمایت از کالای ایرانی […]

حرف تازه – شهردار رشت در ظاهر یکی از حامیان حمایت از کالای ایرانی در شهر رشت بود و در بسیاری از سخنرانی ها خود به این مسئله مهم پرداخته است.

به گزارش حرف تازه به نقل از انعکاس آزاد، شعار سال ۱۳۹۷ توسط رهبر معظم انقلاب حضرت آیت الله خامنه ای حمایت از کالای ایرانی انتخاب شد و برای مسئولین مسئولیتی شد تا برای حمایت از کالای ایرانی مردم را به انتخاب و حمایت از کالای ایرانی ترغیب کنند. در همین حوالی حساسیت این امر مهم به قدری حائز اهمیت قرار گرفت که مردم بیشتر می خواستند ببینند آیا مسئولین لشکری و کشوری در این امر از خودشان شروع می کنند تا آن ها هم به این موضوع اهمیت داده و حامی کالای ایرانی باشند.

با افزایش قیمت دلار و گران شدن خودروهای داخلی و علی الخصوص خودروهای لوکس خارجی کمتر کسی می تواند سمت این خودروهای لوکس و گران قیمت برود.

شهردار رشت یکی از حامیان حمایت از کالای ایرانی در شهر رشت بود و در بسیاری از سخنرانی ها خود به این مسئله مهم پرداخت که به صورت خلاصه چند خطی از سخنرانی های وی را مرور می کنیم.

کالای ایرانی یک کلمه عام است و هرکس در هرجایی قرار گرفته به تولیدخدمت،ثروت،کشاورزی،اشتغالزایی،رونق بازار و …کمک کند.

نباید با شوخی ها در فضای مجازی کالای ایرانی تضعیف شود.

باید با بصیرت و پشتیبانی از ولایت در حوزه حمایت همه جانبه از تولیدات ملی سنگردار بود.

چند خطی از صحبت های مسعود نصرتی شهردار متخصص رشت را مرور کردید البته شعارهای حمایتی نصرتی در مورد حمایت از کالای ایرانی در این مدت به قدری زیاد است که نویسنده این مطلب قصد ندارد با تکرار بیش از حد افکار مخاطب را بیش از اندازه درگیر کند چرا که تلاش است هرچه سریع تر به اصل مطلب بپردازد.

شهردار رشت که مدعی حمایت از کالای ایرانی است و در بعضی سخنرانی های خود بعد از نام خدا سریع به حمایت از کالای ایرانی می پردازد این روزها سوار خودروی لوکس خارجی می شود و برخلاف صحبت هایش اثبات می کند که این صحبت ها شعارهایی است فقط برای مردم.

تلیسمان خودرویی لوکس و گران قیمت شرکت فرانسوی رنو که با قیمت قابل توجهی که این روزها در بازار از آن خود کرده خیلی ها آرزوی سوار شدن آن را دارند و قیمت آن بیش از۳۶۰ میلیون تومان می باشد که آقای شهردار بدون هیچ دغدغه ای راحت سوار این خودروی لوکس می شود و به محض پیاده شدن از این خودروی فرانسوی دم از حمایت از کالای ایرانی می زند.

در آخر از شهردار رشت تقاضا داریم دیگر در سخنرانی های خود مردم را تشویق به حمایت از کالای ایرانی نکند چرا که با این اوضاع اقتصادی اگر هم بخواهند نمی توانند از کالای خارجی استفاده کنند و مسئولی که خود مایل نیست از کالای ایرانی استفاده کند خیلی جایز نیست برای مردم سخنرانی کند تا از کالای داخلی استفاده نمایند.

حرف تازه آمادگی انتشار پاسخی شفاف در خصوص این موضوع را دارد و امیدواریم این خودرو با هزینه شهرداری رشت خریداری نشده باشد! هر چند تاکنون مدیریت اجرایی ارتباط با رسانه شهردار رشت در امر پاسخگویی به سوالات رسانه ها ناتوان بوده و خروجی خاصی نداشته است.

اخبار مرتبط

نظرات

یادداشت ویژه

این روز را در تاریخ رشت ثبت کنید؛

۲۵ خرداد ۹۷، روز آزادی تماشای فوتبال با خانواده در کنار همشهریان + تصاویر

بهنیا ثابت رفتار - ۲۵ خرداد ۹۷ را باید در تاریخ رشت ثبت کرد؛ از آن روزهایی است که سالها بعد باید به تحلیل آن بنشینیم و از اثرات مطلوب اجتماعی و فرهنگی آن بنویسیم. روزی که مردان و زنان رشتی، کودکان و سالمندان، مسئولین سابق و فعلی، همه و همه با هر عقیده و سلیقه ای در پیاده راه مرکزی شهر کنار هم ایستادند و تیم ملی فوتبال کشورشان را تشویق کردند و از پیروزی دلچسب و دراماتیک ایران لذت بردند. در این روز بار دیگر جادوی مستطیل سبز اثر کرد و فوتبال عامل وحدت شد. این بار مردم رشت، نه برای بیان عقاید سیاسی خود بلکه برای یک رویداد ورزشی آمدند و اجتماع عظیمی را شکل دادند و به اثبات رساندند فوتبال نه تنها تهدید نیست بلکه یک فرصت بی مثال است. نشان دادند حضور مردان و زنان با فرهنگ رشتی در کنار یکدیگر در فضاهای ورزشی آسیب نیست و می تواند بر زخم کهنه فحاشی اقلیتی از جامعه در استادیوم های ورزشی مرهم باشد. ۲۵ خرداد ۹۷ روزی بود که آرزوی آزادی تماشای فوتبال با خانواده در فضای عمومی و در کنار همشهریان تحقق یافت و مادران و خواهران تک تک ما حق داشتند دلخوشی ساده فوتبال دیدن در فضایی عمومی و پرنشاط را تجربه کنند. روزی بود که اختلاف نظرهای سیاسی کنار گذاشته شد و مردم و مسئولین همه برای یک جشن ملی و غرور آفرین خود را آماده کردند.  شاید سال ها بعد زمانی که حضور خانواده های ما در استادیوم های فوتبال آزاد باشد از این روز بیشتر و به نیکی یاد شود و مردم ایران، رشت را یکی از پیشگامان فرهنگ سازی در جهت مهیا کردن فضای استادیوم های فوتبال برای ورود بانوان بنامند...    

آخرین اخبار