صبح امروز مراسمی تحت عنوان تجلیل از خبرنگاران و نشست خبری ذبیح‌الله نیکفر نماینده مردم شهرستان‌های لاهیجان و سیاهکل بدون حضور منتقدین آقای نماینده در سالن دارالقرآن شهرستان لاهیجان برگزار شد.

حرف تازه – از عدم دعوت از خبرنگاران و رسانه‌های شناسنامه‌دار منتقد این نماینده که پیش‌ازاین به آن پرداختیم (مشروح خبر) بگذریم، حضور برخی از مدیران دولتی، مدیرعامل خانه مطبوعات استان در جمعی که بخش اعظمی از آن را ادمین کانال‌های تلگرامی و خبرنگاران شهرستان‌های دیگر تشکیل می‌دادند از نکات جالب‌توجه این نشست بود.

البته کانال‌های تلگرامی که از همان ابتدای شروع نشست برخی از آن‌ها به تعریف و تمجید از برگزاری این جلسه پرداختند. جالب‌تر آنکه نیکفر روز گذشته مدعی شده بود که مشاور رسانه‌ای او بایکوت شده، در جلسات دعوت نمی‌شود و حتی برخی محرومیت‌های اجتماعی برای او لحاظ شده است!

ادعایی که البته با کوچک‌ترین جست‌وجو می‌توان به نادرستی این ادعا پی برد چراکه تقریباً هیچ‌کس مشاور رسانه‌ای او را نمی‌شناسد و تاکنون هیچ خبری در این رابطه منعکس نشده است.

حال امروز نماینده لاهیجان و سیاهکل در نشست خبری خود، تقریباً تمام رسانه‌های بومی شناسنامه‌دار منتقدش را بایکوت کرده و از خبرنگاران آن‌ها دعوت به عمل نیاورد تا یک‌بار دیگر تناقض در گفتار و رفتارش را برای همگان به رخ بکشد.

از همه این‌ها بگذریم به حاشیه جالب این نشست بپردازیم؛ حضور تعداد اندکی از مدیران دولتی در ساعت اداری در نشست خبری یک نماینده مجلس که در نوع خود جالب‌توجه و کم‌نظیر بوده است!

جای سؤال است که دلیل حضور مدیران دولتی در ساعت اداری در نشست خبری یک نماینده مجلس و ترجیح دادن این نشست به رسیدگی به امور محوله و مردم چه بود؟!

گفته می‌شود مدیر آموزش‌وپرورش، رئیس اداره برق، رئیس اداره آبفا، سرپرست اداره آبفار و رئیس هلال‌احمر ازجمله مدیرانی بودند که در ساعت اداری به‌جای رسیدگی به امور محوله در یک نشست خبری باکیفیت بسیار پایین که حتی بنر پس‌زمینه آن نیز دارای گافی عجیب بود (شهرستان خطاب کردن بخش های رودبنه، دیلمان و دهستان پیرکوه) حضور یافتند.

باید منتظر ماند و دید واکنش متولیان رسانه و مطبوعات به این‌گونه رفتارهای سلیقه‌ای چه خواهد بود.

تصاویر: سید احمد کیائی – خبرگزاری برنا

  • منبع خبر : بامردم