رفتن به بالا

حرف تازه

تعداد اخبار امروز : 4 خبر


  • یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷
  • الأحد ۱۰ شوال ۱۴۳۹
  • 2018 Sunday 24 June
نیروی زمینی هم نتوانست از سد داماش عبور کند؛

ادامه شکست ناپذیری داماش در لیگ دو

حرف تازه – داماش گیلان با تساوی برابر نیروی زمینی تهران به رکورد شکست ناپذیری خود در لیگ دو ادامه داد.  در چهارچوب هفته هفدهم از مرحله نخست رقابت های فوتبال لیگ دسته دوم باشگاه های کشور، تیم فوتبال داماش گیلان از ساعت ۱۴ امروز (سه شنبه) در استادیوم شهدای نزاجا تهران میهمان نیروی زمینی […]

حرف تازه – داماش گیلان با تساوی برابر نیروی زمینی تهران به رکورد شکست ناپذیری خود در لیگ دو ادامه داد. 

در چهارچوب هفته هفدهم از مرحله نخست رقابت های فوتبال لیگ دسته دوم باشگاه های کشور، تیم فوتبال داماش گیلان از ساعت ۱۴ امروز (سه شنبه) در استادیوم شهدای نزاجا تهران میهمان نیروی زمینی تهران بود که این دیدار در نهایت و پس از نود دقیقه تلاش دو تیم با تساوی بدون گل خاتمه یافت. 

در کنار تعدادی از هواداران همیشه همراه داماش، سهیل حق شناس کاپیتان سابق و مربی فعلی سپیدرود و حامد اکبری پور بازیکن فصل گذشته که به دلیل مصدومیت شدید دور از میادین است از تماشاگران ویژه این دیدار بودند. 

داماش گیلان با کسب این تساوی از ۱۴ بازی خود ۲۸ امتیازی شد و در جایگاه دوم جدول مسابقات باقی ماند. کارون اروند خرمشهر از ۱۶ بازی خود با کسب ۳۵ امتیاز در جایگاه نخست است و تیم های شاهین بوشهر و مقاومت تهران نیز در جایگاه های سوم و چهارم جدول مسابقات قرار دارند. 

داماش گیلان در چهارچوب هفته هجدهم مسابقات دوشنبه آینده در رشت پذیرای مس نوین کرمان خواهد بود که در صورت پیروزی برابر این تیم در فاصله چهار بازی مانده به پایان صعود خود به دور بعد را تقریبا قطعی خواهد کرد. 

ترکیب داماش گیلان: مسلم حق شناس، محمد مختاری (c)، سید کاظم رحمانی، آرمین منفرددوست، محمد همرنگ، میلاد پورمحسن، محمد طالبی، میثم میرپسندیده (مصطفی آقاجانی ۷۹)، سعید طالبی (هادی سهرابی ۸۵)، میلاد پورصف شکن و صادق رضایی (کنعان طاهرنژاد ۹۰). 

وارش اسپورت

اخبار مرتبط

نظرات

یادداشت ویژه

این روز را در تاریخ رشت ثبت کنید؛

۲۵ خرداد ۹۷، روز آزادی تماشای فوتبال با خانواده در کنار همشهریان + تصاویر

بهنیا ثابت رفتار - ۲۵ خرداد ۹۷ را باید در تاریخ رشت ثبت کرد؛ از آن روزهایی است که سالها بعد باید به تحلیل آن بنشینیم و از اثرات مطلوب اجتماعی و فرهنگی آن بنویسیم. روزی که مردان و زنان رشتی، کودکان و سالمندان، مسئولین سابق و فعلی، همه و همه با هر عقیده و سلیقه ای در پیاده راه مرکزی شهر کنار هم ایستادند و تیم ملی فوتبال کشورشان را تشویق کردند و از پیروزی دلچسب و دراماتیک ایران لذت بردند. در این روز بار دیگر جادوی مستطیل سبز اثر کرد و فوتبال عامل وحدت شد. این بار مردم رشت، نه برای بیان عقاید سیاسی خود بلکه برای یک رویداد ورزشی آمدند و اجتماع عظیمی را شکل دادند و به اثبات رساندند فوتبال نه تنها تهدید نیست بلکه یک فرصت بی مثال است. نشان دادند حضور مردان و زنان با فرهنگ رشتی در کنار یکدیگر در فضاهای ورزشی آسیب نیست و می تواند بر زخم کهنه فحاشی اقلیتی از جامعه در استادیوم های ورزشی مرهم باشد. ۲۵ خرداد ۹۷ روزی بود که آرزوی آزادی تماشای فوتبال با خانواده در فضای عمومی و در کنار همشهریان تحقق یافت و مادران و خواهران تک تک ما حق داشتند دلخوشی ساده فوتبال دیدن در فضایی عمومی و پرنشاط را تجربه کنند. روزی بود که اختلاف نظرهای سیاسی کنار گذاشته شد و مردم و مسئولین همه برای یک جشن ملی و غرور آفرین خود را آماده کردند.  شاید سال ها بعد زمانی که حضور خانواده های ما در استادیوم های فوتبال آزاد باشد از این روز بیشتر و به نیکی یاد شود و مردم ایران، رشت را یکی از پیشگامان فرهنگ سازی در جهت مهیا کردن فضای استادیوم های فوتبال برای ورود بانوان بنامند...    

آخرین اخبار