رفتن به بالا

حرف تازه

تعداد اخبار امروز : 4 خبر


  • یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷
  • الأحد ۱۰ شوال ۱۴۳۹
  • 2018 Sunday 24 June
با حضور جعفرزاده ایمن آبادی به منظور حمایت از طرح های اقتصادی و فنی باشگاه سپیدرود برگزار شد؛

دیدار مالک سپیدرود با وزیر ارتباطات در ادامه رایزنی های گسترده در سطح وزرا

حرف تازه –  در ادامه رایزنی های گسترده دکتر جواد تن زاده، مالک جوان باشگاه سپیدرود رشت، در سطح وزرا به منظور جلب حمایت از برنامه های فنی و طرح های اقتصادی در راستای حمایت کامل از باشگاه سپیدرود، عصر چهارشنبه ۲۰ دی ماه دیدار با دکتر محمد جواد آذری جهرمی، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، […]

حرف تازه –  در ادامه رایزنی های گسترده دکتر جواد تن زاده، مالک جوان باشگاه سپیدرود رشت، در سطح وزرا به منظور جلب حمایت از برنامه های فنی و طرح های اقتصادی در راستای حمایت کامل از باشگاه سپیدرود، عصر چهارشنبه ۲۰ دی ماه دیدار با دکتر محمد جواد آذری جهرمی، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، برگزار شد.

جلسه مالک جدید باشگاه سپیدرود با وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات براساس هماهنگی و برنامه ریزی انجام شده از سوی مهندس غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی، نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی و با محوریت جلب حمایت وزیر از برنامه ها و طرح های اقتصادی دکتر تن زاده جهت حمایت از باشگاه سپیدرود برگزار شد.

ارتباط با وزرا و مدیران کل در سطح کلان از جمله راهکارهای مدیریتی مالک جوان باشگاه سپیدرود است که به منظور شناسایی نقش و جایگاه این تیم ارزشمند و نیز به منظور جلب حمایت آنها از طرح های اقتصادی و برنامه های کلان خود به عنوان راهکار مدیریتی این مالک جوان باشگاه سپیدرود تدوین شده است که در این بین همراهی، برنامه ریزی و حمایت نماینده رشت تاثیر بسزایی در برگزاری جلسات، تحقق اهداف و پیشبرد امور خواهد داشت.

در این نشست پس از ارائه برنامه ها از سوی مالک سپیدرود، آذری جهرمی ضمن اعلام حمایت از برنامه های دکتر تن زاده و باشگاه سپیدرود، پیشنهادات و راهکارهایی در خصوص سرمایه گذاری اپراتور همراه اول و همچنین پست بانک در طرح های اقتصادی و برنامه های مدیریتی باشگاه سپیدرود را مطرح کرد.

وزیر ارتباطات این سرمایه گذاری ها را در قالب طرح های توجیهی فنی و اقتصادی و ورزشی مالک باشگاه و در جهت حمایت از باشگاه ریشه دار و مردمی سپیدرود دانست.

آذری جهرمی با تشویق مالک جوان باشگاه سپیدرود به دلیل سرمایه گذاری در ورزش و در باشگاه پرهوادار سپیدرود، دستورات لازم را جهت تسریع امور صادر کرد.

اخبار مرتبط

نظرات

یادداشت ویژه

این روز را در تاریخ رشت ثبت کنید؛

۲۵ خرداد ۹۷، روز آزادی تماشای فوتبال با خانواده در کنار همشهریان + تصاویر

بهنیا ثابت رفتار - ۲۵ خرداد ۹۷ را باید در تاریخ رشت ثبت کرد؛ از آن روزهایی است که سالها بعد باید به تحلیل آن بنشینیم و از اثرات مطلوب اجتماعی و فرهنگی آن بنویسیم. روزی که مردان و زنان رشتی، کودکان و سالمندان، مسئولین سابق و فعلی، همه و همه با هر عقیده و سلیقه ای در پیاده راه مرکزی شهر کنار هم ایستادند و تیم ملی فوتبال کشورشان را تشویق کردند و از پیروزی دلچسب و دراماتیک ایران لذت بردند. در این روز بار دیگر جادوی مستطیل سبز اثر کرد و فوتبال عامل وحدت شد. این بار مردم رشت، نه برای بیان عقاید سیاسی خود بلکه برای یک رویداد ورزشی آمدند و اجتماع عظیمی را شکل دادند و به اثبات رساندند فوتبال نه تنها تهدید نیست بلکه یک فرصت بی مثال است. نشان دادند حضور مردان و زنان با فرهنگ رشتی در کنار یکدیگر در فضاهای ورزشی آسیب نیست و می تواند بر زخم کهنه فحاشی اقلیتی از جامعه در استادیوم های ورزشی مرهم باشد. ۲۵ خرداد ۹۷ روزی بود که آرزوی آزادی تماشای فوتبال با خانواده در فضای عمومی و در کنار همشهریان تحقق یافت و مادران و خواهران تک تک ما حق داشتند دلخوشی ساده فوتبال دیدن در فضایی عمومی و پرنشاط را تجربه کنند. روزی بود که اختلاف نظرهای سیاسی کنار گذاشته شد و مردم و مسئولین همه برای یک جشن ملی و غرور آفرین خود را آماده کردند.  شاید سال ها بعد زمانی که حضور خانواده های ما در استادیوم های فوتبال آزاد باشد از این روز بیشتر و به نیکی یاد شود و مردم ایران، رشت را یکی از پیشگامان فرهنگ سازی در جهت مهیا کردن فضای استادیوم های فوتبال برای ورود بانوان بنامند...    

آخرین اخبار