رفتن به بالا

حرف تازه

تعداد اخبار امروز : 2 خبر


  • سه شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۶
  • الثلاثاء ۲۸ ربيع ثاني ۱۴۳۹
  • 2018 Tuesday 16 January
با حضور جعفرزاده ایمن آبادی به منظور حمایت از طرح های اقتصادی و فنی باشگاه سپیدرود برگزار شد؛

دیدار مالک سپیدرود با وزیر ارتباطات در ادامه رایزنی های گسترده در سطح وزرا

حرف تازه –  در ادامه رایزنی های گسترده دکتر جواد تن زاده، مالک جوان باشگاه سپیدرود رشت، در سطح وزرا به منظور جلب حمایت از برنامه های فنی و طرح های اقتصادی در راستای حمایت کامل از باشگاه سپیدرود، عصر چهارشنبه ۲۰ دی ماه دیدار با دکتر محمد جواد آذری جهرمی، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، […]

حرف تازه –  در ادامه رایزنی های گسترده دکتر جواد تن زاده، مالک جوان باشگاه سپیدرود رشت، در سطح وزرا به منظور جلب حمایت از برنامه های فنی و طرح های اقتصادی در راستای حمایت کامل از باشگاه سپیدرود، عصر چهارشنبه ۲۰ دی ماه دیدار با دکتر محمد جواد آذری جهرمی، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، برگزار شد.

جلسه مالک جدید باشگاه سپیدرود با وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات براساس هماهنگی و برنامه ریزی انجام شده از سوی مهندس غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی، نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی و با محوریت جلب حمایت وزیر از برنامه ها و طرح های اقتصادی دکتر تن زاده جهت حمایت از باشگاه سپیدرود برگزار شد.

ارتباط با وزرا و مدیران کل در سطح کلان از جمله راهکارهای مدیریتی مالک جوان باشگاه سپیدرود است که به منظور شناسایی نقش و جایگاه این تیم ارزشمند و نیز به منظور جلب حمایت آنها از طرح های اقتصادی و برنامه های کلان خود به عنوان راهکار مدیریتی این مالک جوان باشگاه سپیدرود تدوین شده است که در این بین همراهی، برنامه ریزی و حمایت نماینده رشت تاثیر بسزایی در برگزاری جلسات، تحقق اهداف و پیشبرد امور خواهد داشت.

در این نشست پس از ارائه برنامه ها از سوی مالک سپیدرود، آذری جهرمی ضمن اعلام حمایت از برنامه های دکتر تن زاده و باشگاه سپیدرود، پیشنهادات و راهکارهایی در خصوص سرمایه گذاری اپراتور همراه اول و همچنین پست بانک در طرح های اقتصادی و برنامه های مدیریتی باشگاه سپیدرود را مطرح کرد.

وزیر ارتباطات این سرمایه گذاری ها را در قالب طرح های توجیهی فنی و اقتصادی و ورزشی مالک باشگاه و در جهت حمایت از باشگاه ریشه دار و مردمی سپیدرود دانست.

آذری جهرمی با تشویق مالک جوان باشگاه سپیدرود به دلیل سرمایه گذاری در ورزش و در باشگاه پرهوادار سپیدرود، دستورات لازم را جهت تسریع امور صادر کرد.

اخبار مرتبط

نظرات

یادداشت ویژه

روزگار سیاست بدون آیت الله

حرف تازه - در یک سال اخیر شاید شیخ حسن روحانی که در سال‌های اخیر پیوند سیاسی اش با آیت‌الله هاشمی رنگ و بویی متفاوت تر به خود گرفته بود، بیش از همه بار نبودن آیت الله را بر دوش خود احساس کرد. لیلا شریف نوشت: یکسال از رفتن «آیت الله سیاست» گذشت، یک سالی پرتلاطمی که در گوشه و کنار سیاست آن از انتخابات تا همین اعتراضات اخیر، سیاست پیشگان چپ و راست گاه و بیگاه از جای خالی آیت‌الله هاشمی رفسنجانی سخنی به میان آورد. در این میان شاید شیخ حسن روحانی که در سال‌های اخیر پیوند سیاسی اش با آیت‌الله رنگ و بویی متفاوت تر به خود گرفته بود، بیش از همه بار نبودن آیت الله هاشمی را بر دوش خود احساس کرد، چه آنکه پایه های حضور روحانی در پاستور مدیون مدد رسانی هاشمی رفسنجانی بود و هم او بود که در ۴ سال سخت دوره اول ریاست جمهوری همیشه پشت دولت روحانی ایستاد.  آیت الله در همان روزهای منتهی به انتخابات ۹۲ زمانی که پای حمایت از حسن روحانی به میان آمد، با صراحت گفته بود:« از همان ابتدا در مجمع تشخیص بحثمان این بود که آقای ناطق نوری نامزد شوند اما ایشان گفت نمی آیم. سپس به آقای روحانی پیشنهاد دادیم که نامزد شود.» شاید حسن روحانی در همان ۴ سال سکانداری دولت یازدهم، زمانی که در کارهایش به بن بست می رسید، بهترین مرجع برای مشکل را در هم کلامی با آیت الله هاشمی می دید، اما پس از فوت مرد اعتدالی سال‌های اخیر سیاست ایران، روحانی به خوبی درک کرد که دیگر چنین ملجاء و مأمنی برای او در عبور از بحران‌ها وجود ندارد و باید تنها مسیر ریاست بر پاستور را طی کند. ای کاش ها در نبود هاشمی «در روایت اسلامی داریم که وقتی عالم مومنی از دنیا می رود رخنه و روزنه ای به وجود می آید که چیزی نمی تواند جای آن را پر کند. جامعه این را در یک سال گذشته کاملا فهمید و خلاء حضور او احساس می شود.»، این گفته سیدرضا اکرمی رئیس شورای فرهنگی نهاد ریاست جمهوری و عضو جامعه روحانیت، روایتی است از «ای کاش‌هایی» در نبود آیت الله. شاید بیراه نباشد که برای درک بهتر این خلاء بر اتفاقاتی که در بازه زمانی یک سال گذشته و در نبود آیت ‌الله  کشور را درگیر خود کرد، مروری داشته باشیم. کارزار انتخاباتی روحانی در نبود آیت الله آخرین روز اردیبهشت ماه روزی بود که روحانی آن را در تقویم سیاسی خود به عنوان دومین برد انتخاباتیش علامت زد. بردی که اگر از انتخابات سال ۹۲ سخت تر نباشد، آسانتر هم نبود.  شیخ دیپلمات که در خرداد ۹۲ با حمایت تمام قد آیت الله هاشمی وارد گود رقابت شده بود، چند ماه مانده به انتخابات ۹۶ مهم ترین حامی خود را از دست داد.  در این هنگام بود که تکرار سخنانی که آیت الله جسته و گریخته در ماه های قبل فوتشان در رابطه با گزینه انتخاباتی سال ۹۶ زده بودند، ...

آخرین اخبار