رفتن به بالا

حرف تازه

تعداد اخبار امروز : 5 خبر


  • جمعه ۳ فروردین ۱۳۹۷
  • الجمعة ۶ رجب ۱۴۳۹
  • 2018 Friday 23 March
در مراسم اختتامیه المپیاد ورزشی محلات مطرح شد:

احیای زمین های ورزشی محلات رشت

حرف تازه – مراسم اختتامیه المپیاد ورزشی محلات رشت عصر امروز در مهمانسرای المپیک برگزار شد. عصر دوشنبه نخستین المپیاد ورزشی محلات رشت با تقدیر از قهرمانان و با حضور مدیران شهری و ورزشی به پایان رسید.   سید امیر حسین علوی تاکید کرد: احیای زمین های ورزشی محلات رشت رئیس شورای اسلامی شهر رشت […]

حرف تازه – مراسم اختتامیه المپیاد ورزشی محلات رشت عصر امروز در مهمانسرای المپیک برگزار شد.

عصر دوشنبه نخستین المپیاد ورزشی محلات رشت با تقدیر از قهرمانان و با حضور مدیران شهری و ورزشی به پایان رسید.

 

سید امیر حسین علوی تاکید کرد: احیای زمین های ورزشی محلات رشت

رئیس شورای اسلامی شهر رشت در این مراسم اظهار داشت: برگزاری المپیاد ورزشی محلات با مشارکت شهرداری و اداره ورزش و جوانان می تواند سرآغاز اتفاقی بزرگتر باشد.

سید امیرحسین علوی با اشاره به حمایت شهرداری از هیئت های ورزشی مطرح کرد: امسال سه میلیارد تومان بودجه برای کمک به باشگاه ها و هیئت های ورزشی درنظر گرفته شد و این رقم برای بودجه سال آینده ۲ میلیارد تومان است.

علوی رسالت شورا و شهرداری را توسعه ورزش همگانی عنوان کرد و افزود: ورزش همگانی تنها مربوط به دو و میدانی نیست و همه ورزش ها می تواند جنبه همگانی داشته باشد.

وی به احیای زمین های ورزشی محلات رشت تاکید کرد و گفت: باید زمین های ورزشی محلات شناسایی و قابل استفاده باشند.

رئیس شورای شهر رشت با بیان اینکه هیئت های ورزشی در محلات رشت با محوریت مساجد فعال شوند گفت: بهتر است مسابقات ورزشی به جای برگزاری در سالن های ورزشی در محلات و مساجد برگزار شوند.

 

محمد حسن عاقل منش: محلات هویت هر شهر هستند

رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر رشت در این مراسم با ابراز خرسندی از برگزاری المپیاد ورزشی محلات گفت: این المپیاد تجربه بسیار خوبی بود و امیدواریم سال آینده با قوت بیشتری برگزار شود.

محمد حسن عاقل منش محلات را هویت هر شهر عنوان کرد و گفت: محله هر شهر موجب انرژی مثبت و غرور برای اشخاص می شود.

رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر رشت با بیان اینکه امروزه سازمان فرهنگی به نقطه مطلوبی رسیده است ابراز داشت: توجه به محلات در قالب المپیاد ورزشی اقدام بسیار خوبی بود که امیدواریم سال های آینده نیز تداوم یابد.

احمد رمضانپور نرگسی: ایستگاه های ورزش عمومی در مناطق پنجگانه احداث شود

عضو دیگر شورای شهر رشت نیز در این مراسم اظهار کرد: پیشنهاد می کنم در مناطق پنجگانه رشت ایستگاه های ورزش عمومی برای توسعه ورزش همگانی ایجاد شود.

 

علیرضا حسنی: حضور چشمگیر بانوان در المپیاد ورزشی محلات/ حضور ۱۵۰۰ ورزشکار در المپیاد ورزشی

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری رشت در این مراسم اظهار داشت: نخستین المپیاد ورزشی محلات با مشارکت اداره ورزش و جوانان شهرستان رشت در ۱۹ رشته ورزشی برگزار شد که در بخش بانوان ۱۰ رشته ورزشی و در بخش آقایان ۹ رشته برگزار شد.

علیرضا حسنی از حضور ۱۵۰۰ شرکت کننده در مسابقات المپیاد ورزشی محلات خبر داد و گفت: بانوان حضور چشمگیری در مسابقات داشتند و حدود ۸۰۰ ورزشکار خانم در مسابقات شرکت کردند.

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری رشت هدف از برگزاری المپیاد ورزشی محلات را نشاط، شادابی، کاهش آسیب های اجتماعی و استعدادیابی ورزشکاران در محلات عنوان کرد.

حسنی خاطرنشان کرد: در بودجه سال ۹۷ سازمان فرهنگی،ورزشی نیز مبلغی را برای برگزاری المپیاد ورزشی درنظر گرفتیم و امیدواریم بتوانیم سال آینده آن را با قوت بیشتری برگزار کنیم.

 

مسعود رهنما: ورزش همگانی به دست شهرداری ها سپرده شود

مدیرکل ورزش و جوانان استان گیلان نیز در این مراسم برگزاری المپیاد ورزشی در محلات را گامی موثر برای پیشگیری از آسیب های اجتماعی عنوان کرد.

مسعود رهنما تاکید کرد: اگر قرار است تحول در ورزش کشور به وجود آید و اهداف نظام انقلاب اسلام برای نشاط اجتماعی و جلوگیری از آسیب های اجتماعی تحقق یابد باید مدیریت واحد شهری داشته باشیم و ورزش همگانی را به دست شهرداری ها بسپاریم و البته به این معنا نیست وظایف خود را به شهرداری محول کنیم.

 

شاه محمدی: برگزاری المپیاد ورزشی نقش مهمی در پیشگیری از آسیب های اجتماعی دارد

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان رشت نیز در این مراسم ضمن تشکر از سازمان فرهنگی، ورزشی شهرداری برای برگزاری المپیاد ورزشی محلات بیان داشت: آمار بزه اجتماعی و اعتیاد بالا است و توسعه ورزش در محلات می تواند آمار اعتیاد و سایر آسیب های اجتماعی را کاهش دهد.

وی پیشنهاد داد: می توان با برپایی ایستگاه های ورزشی در نقاط مختلف رشت به جز پارک ها در توسعه ورزش و ایجاد اشتیاق در جوانان گام مثبتی برداشت.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان رشت با بیان اینکه در مناطق کم برخوردار رشت استعدادهای فراوانی وجود دارد گفت: بسیاری از این استعدادها گمنام هستند و با برگزاری المپیاد ورزشی در محلات می توان بسیاری از این استعدادها را شناسایی کرد.

گفتنی است در پایان مراسم از قهرمانان، هیئت های ورزشی و دست اندرکاران برگزاری مسابقات المپیاد ورزشی محلات قدردانی شد.

 

در این مراسم دکتر مسعود نصرتی شهردار رشت، سید امیر حسین علوی رئیس شورای اسلامی شهر رشت، محمد حسن عاقل منش رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورا، رضا رسولی رئیس کمیسیون عمران و توسعه، محمد حسن علیپور عضو هیئت رئیسه و احمد رمضانپور نرگسی عضو شورای شهر رشت، علیرضا حسنی رئیس سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری رشت، مسعود رهنما مدیرکل ورزش و جوانان گیلان و شاه محمدی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان رشت حضور داشتند.

اخبار مرتبط

نظرات

یادداشت ویژه

افشاگری جدیدی از محمود باقری خطیبانی؛

آقای معاون! باور کنید آن چه دیده بودید با آن چه انجام شد کاملا متفاوت است

محمود باقری خطیبانی - معاون عمرانی و هماهنگی استاندار گیلان: تنها ۴۰ درصد طرح پیاده راه فرهنگی رشت اجرایی شده است / آنچه دیده بودیم با آنچه که انجام شد کاملا متفاوت است. شعبان پور هم چنین متذکر شد: مسئول ارشد استان هم از اجرای این پروژه رضایت ندارد و خواستار پیگیری برای تکمیل این پروژه است./ ایسنا ۱۵ اردیبهشت ۹۵ . این بخشی از مصاحبه آقای شعبان پور معاون عمرانی استانداری گیلان در اردیبهشت نود و پنج است و اتفاقا این مصاحبه به صورت دقیقی مبین مشکلاتی است که در اکثر پروژه هایی که در دوره آن معزول در شهر اجرا شده ، می باشد . من به عنوان عضو شورای چهارم رشت و به علت اطلاعاتی که در خصوص عملکرد آن معزول دارم چند نکته را برای اطلاع افکار عمومی اعلام می دارم: یکم / بدوا از آقای مهندس حامد عبدالهی و مهندس علوی از اعضای محترم شورای شهر رشت سپاسگزاری می نمایم که به صورت شفاف و صادقانه در خصوص برچیدن میله های بی قواره حد فاصل میدان فرهنگ تا حشمت اظهار نظر کردند . این انتظار وجود دارد دیگر اعضای شورا هم در باره اقدام قانونی و درست شهردار محترم رشت به ویژه آن عده از دوستان شورای چهارم که در شورای پنجم حضور دارند، موضع گیری کنند تا واقعیت های این پروژه برای مردم آشکارتر شود . دوم / روایت دکتر نصرتی شهردار کنونی رشت و مهندس حامد عبدالهی در خصوص طرح جامع ترافیک رشت کاملا درست و مستند  است و  اظهارات پراکنده دیگر ، از دقت های لازم حقوقی و فنی برخوردار نیست  و باید توصیه کنم که با فضا سازی رسانه ای تلاش نکنند واقعیات قلب شود و خودشان را تبرئه نمایند . سوم/ برای اطلاع معاون محترم عمرانی استانداری گیلان عرض می کنم که شهردار معزول رشت پروژه موزیکال آب نمای پارک ملت را  به رغم مخالفت سازمان بازرسی اجرایی کرده است و  چنان که جناب عالی در خصوص پیاده راه فرهنگی موضع گیری کرده اید ، چنین رویه ای به طور مکرر در رفتار اجرایی شهردار معزول ، مسبوق به سابقه است . چهارم/ پس از برچیدن میله های آهنی فرهنگ تا حشمت ، شهردار معزول رشت دو مصاحبه با سایت ها انجام داده است که هر آدم منصفی این مصاحبه ها را مطالعه می کند در می یابد که آن معزول دارای چه اغتشاش فکری عجیبی است و چنان که بارها عرض کرده ام باید تحت نظر قرار گیرد. با همین ذهن مغشوش در یک بازه دوساله بیش از چهار هزار حکم در شهرداری صادر کرد و مدیران را چرخشی تعویض می نمود. با همین ذهن مغشوش بود که می گفت پایین بودن وحشتناک کیفیت کارهایش به او ربطی ندارد  و مسئول کیفیت فعالیت هایی که انجام می دهد نیست ! با همین ذهن مغشوش بود که برای چهار هکتار پهنه کف سازی بیش از ۱۹ میلیارد هزینه کرد. با همین ذهن مغشوش بود که وقتی پیمانکارش نمونه های تست مقاومت ...

آخرین اخبار