حرف تازه – مسئول کمیته سرمایه گذاری کلانشهرهای کشور گفت: پروژه های مهمی در دل تفاهم نامه های شهرداری رشت وجود دارد. مسئول کمیته سرمایه گذاری کلانشهرهای کشور در حاشیه برگزاری نشست کمیته معاونین و مدیران سرمایه گذاری شهرداریهای کلانشهرهای کشور در گفتگو با اداره اطلاع رسانی مدیریت ارتباطات و اموربین الملل شهرداری رشت با […]

حرف تازه – مسئول کمیته سرمایه گذاری کلانشهرهای کشور گفت: پروژه های مهمی در دل تفاهم نامه های شهرداری رشت وجود دارد.

مسئول کمیته سرمایه گذاری کلانشهرهای کشور در حاشیه برگزاری نشست کمیته معاونین و مدیران سرمایه گذاری شهرداریهای کلانشهرهای کشور در گفتگو با اداره اطلاع رسانی مدیریت ارتباطات و اموربین الملل شهرداری رشت با قدردانی از میزبانی ارزنده شهرداری رشت در طی برگزاری این اجلاس دو روزه اذعان داشت: نشست فصلی کمیته معاونین و مدیران سرمایه گذاری شهرداریهای کلانشهرهای کشور که در رشت برگزار شده با تفاوت ماهوی خود یکی از کاربردی ترین و عملیاتی ترین نشست های کمیته سرمایه گذاری طی چند سال اخیر بود.

دکتر حسین آبتن با تسلیت به مناسبت جان باختن تنی چند از هموطنان ما در سانحه سانچی به ویژه هموطنان گیلانی تصریح کرد: در روز اول این نشست به موضوعات سرمایه گذاری پرداخته شد،که شهردار محترم، رئیس شورای اسلامی شهر و رئیس سازمان سرمایه گذاری شهرداری رشت سخنرانی های خوبی در این زمینه ارائه کردند.

حضور سرمایه گذاران موفق کشور و استان در کنار مدیران سرمایه گذاری کلانشهرها ویژگی خاص این نشست بود

وی با اشاره به ارائه پرزنت خود تحت عنوان رویکردی نو به سرمایه گذاری مشارکت در شهرداریهای ایران اذعان داشت: حضور سرمایه گذاران موفق کشور و استان در کنار مدیران سرمایه گذاری کلانشهرها ویژگی خاص این نشست بود.

مسئول کمیته سرمایه گذاری کلانشهرهای کشور با اشاره به انعقاد تفاهم نامه های شهرداری رشت با سرمایه گذاران در طی برگزاری اجلاس فوق یادآور شد: امید است این تفاهم نامه ها در کمترین زمان ممکن منجر به عقد قرارداد و پروژه ها نیز اجرایی گردد.ِ

پروژه های مهمی در دل تفاهم نامه های شهرداری رشت وجود دارد

دکتر حسین آبتن خاطرنشان کرد: پروژه های مهمی در دل این تفاهم نامه ها وجود دارد که برخی ازآنها می تواند عرصه شهری رشت را متحول سازد.

وی دعوت از مشاور تخصصی شهرداری کلانشهر تهران را ویژگی دیگر نشست تخصصی کمیته معاونین و مدیران سرمایه گذاری شهرداریهای کلانشهرهای کشور عنوان کرد و گفت: با دعوت از مشاور تخصصی سرمایه گذاری کلانشهر تهران نحوه تهیه فرصت های سرمایه تشریح شد که مورد توجه همگان قرار گرفت و بعد از این انتظار می رود تا تهیه بسته فرصت های سرمایه گذاری براساس آنچه که توسط مشاور شهرداری تهران تشریح شد انجام شود.

تشریح چگونگی راه اندازی نیروگاههای زباله سوز از مهم ترین ویژگی های روز دوم

مسئول کمیته سرمایه گذاری کلانشهرهای کشور تشریح چگونگی راه اندازی نیروگاههای زباله سوز در کلانشهرها بویژه تهران ویژگی مهم دومین روز نشست اعلام کرد و گفت: امید است در این عرصه نیز از طریق بسته های سرمایه گذاری موصوع زباله سوز و یافتن سرمایه گذار گام های مثبتی در راستای حل معضل بزرگ پسماند و حفظ محیط زیست برداشته شود.

نشست بعدی در برج میلاد خواهد بود / سه نشست بعدی در شیراز، اصفهان و مشهد

دکتر آبتن از برگزاری نشست بعدی در برج میلاد تهران خبر داد و افزود: در نشست بعدی به طور ویژه به موضوع درآمد پایدار شهرداریها و راهکارهای تبیین تجهیزات اساسی شهرداریها با کمک سازمان شهرداریها و وزارت کشور در راستای تسهیل ورود سرمایه گذار پرداخته خواهد شد .همچنین براساس مصوبات این نشست سه نشست بعدی در شهرهای شیراز و اصفهان و مشهد برگزار خواهد شد.