رفتن به بالا

حرف تازه

تعداد اخبار امروز : 5 خبر


  • جمعه ۳ فروردین ۱۳۹۷
  • الجمعة ۶ رجب ۱۴۳۹
  • 2018 Friday 23 March
رئیس سازمان سیما منظر و فضای سبز شهری رشت خبرداد:

اجاره رایگان استند و واتربند به هیئت های مذهبی در پانزده روز اول محرم

حرف تازه – سجاد محجوب رئیس سازمان سیما منظر و فضای سبز شهری با اشاره به نگاه ویژه شهردار منتخب رشت به مراسم های محرم گفت: شهرداری باید در کنار هیئت ها باشد. محجوب افزود: بر این اساس واتربندها  و استندهایی برای هئت ها مذهبی در نظر گرفته شده است که هیئت ها می توانند […]

حرف تازه – سجاد محجوب رئیس سازمان سیما منظر و فضای سبز شهری با اشاره به نگاه ویژه شهردار منتخب رشت به مراسم های محرم گفت: شهرداری باید در کنار هیئت ها باشد.

محجوب افزود: بر این اساس واتربندها  و استندهایی برای هئت ها مذهبی در نظر گرفته شده است که هیئت ها می توانند با مراجعه به سازمان از اول تا پانزدهم محرم به طور رایگان از این فضاهای تبلیغاتی استفاده کنند.

وی همچنین از سیاه پوش شدن شهر در مسیرهای مشخص خبر داد و گفت: با مناطق در خصوص سیاه پوش کردن شهر و خیابان های مدنظر صحبت کرده ایم.

سجاد محجوب همچنین از نصب المان های موضوعی خبر داد و تصریح کرد: المان های قبلی ترمیم و المان هایی نیز اضافه خواهند شد.

رئیس سازمان سیما منظر و فضای سبز شهری از فضاسازی میدان امام حسین (ع) به طور ویژه خبر داد و گفت: مطابق زمانبندی تا ۳۱ شهریور برنامه ریزی ها اجرایی خواهد شد.

وی همچنین از رنگ آمیزی ۱۰ مدرسه همزمان با آغاز مدارس خبرداد و در خصوص هفته دفاع مقدس نیز گفت: سیاه پوش کردن شهر و خرید پرچم و تجهیزات از جمله اقدامات در نظر گرفته شده است.

اخبار مرتبط

نظرات

یادداشت ویژه

افشاگری جدیدی از محمود باقری خطیبانی؛

آقای معاون! باور کنید آن چه دیده بودید با آن چه انجام شد کاملا متفاوت است

محمود باقری خطیبانی - معاون عمرانی و هماهنگی استاندار گیلان: تنها ۴۰ درصد طرح پیاده راه فرهنگی رشت اجرایی شده است / آنچه دیده بودیم با آنچه که انجام شد کاملا متفاوت است. شعبان پور هم چنین متذکر شد: مسئول ارشد استان هم از اجرای این پروژه رضایت ندارد و خواستار پیگیری برای تکمیل این پروژه است./ ایسنا ۱۵ اردیبهشت ۹۵ . این بخشی از مصاحبه آقای شعبان پور معاون عمرانی استانداری گیلان در اردیبهشت نود و پنج است و اتفاقا این مصاحبه به صورت دقیقی مبین مشکلاتی است که در اکثر پروژه هایی که در دوره آن معزول در شهر اجرا شده ، می باشد . من به عنوان عضو شورای چهارم رشت و به علت اطلاعاتی که در خصوص عملکرد آن معزول دارم چند نکته را برای اطلاع افکار عمومی اعلام می دارم: یکم / بدوا از آقای مهندس حامد عبدالهی و مهندس علوی از اعضای محترم شورای شهر رشت سپاسگزاری می نمایم که به صورت شفاف و صادقانه در خصوص برچیدن میله های بی قواره حد فاصل میدان فرهنگ تا حشمت اظهار نظر کردند . این انتظار وجود دارد دیگر اعضای شورا هم در باره اقدام قانونی و درست شهردار محترم رشت به ویژه آن عده از دوستان شورای چهارم که در شورای پنجم حضور دارند، موضع گیری کنند تا واقعیت های این پروژه برای مردم آشکارتر شود . دوم / روایت دکتر نصرتی شهردار کنونی رشت و مهندس حامد عبدالهی در خصوص طرح جامع ترافیک رشت کاملا درست و مستند  است و  اظهارات پراکنده دیگر ، از دقت های لازم حقوقی و فنی برخوردار نیست  و باید توصیه کنم که با فضا سازی رسانه ای تلاش نکنند واقعیات قلب شود و خودشان را تبرئه نمایند . سوم/ برای اطلاع معاون محترم عمرانی استانداری گیلان عرض می کنم که شهردار معزول رشت پروژه موزیکال آب نمای پارک ملت را  به رغم مخالفت سازمان بازرسی اجرایی کرده است و  چنان که جناب عالی در خصوص پیاده راه فرهنگی موضع گیری کرده اید ، چنین رویه ای به طور مکرر در رفتار اجرایی شهردار معزول ، مسبوق به سابقه است . چهارم/ پس از برچیدن میله های آهنی فرهنگ تا حشمت ، شهردار معزول رشت دو مصاحبه با سایت ها انجام داده است که هر آدم منصفی این مصاحبه ها را مطالعه می کند در می یابد که آن معزول دارای چه اغتشاش فکری عجیبی است و چنان که بارها عرض کرده ام باید تحت نظر قرار گیرد. با همین ذهن مغشوش در یک بازه دوساله بیش از چهار هزار حکم در شهرداری صادر کرد و مدیران را چرخشی تعویض می نمود. با همین ذهن مغشوش بود که می گفت پایین بودن وحشتناک کیفیت کارهایش به او ربطی ندارد  و مسئول کیفیت فعالیت هایی که انجام می دهد نیست ! با همین ذهن مغشوش بود که برای چهار هکتار پهنه کف سازی بیش از ۱۹ میلیارد هزینه کرد. با همین ذهن مغشوش بود که وقتی پیمانکارش نمونه های تست مقاومت ...

آخرین اخبار