تی تی خبر (حرف تازه) : آیت الله عباس محفوظی رئیس دفتر و از مشاوران نزدیک مرحوم آیت الله بهجت بود که پس از ارتحال این مرجع فقید شیعیان، اعلام مرجعیت کرد و بسیاری از مقلدان مرحوم آیت الله بهجت، در حال حاضر از ایشان تقلید می‌کنند. این مرجع تقلید سابقه مبارزات انقلابی برای تحقق […]

تی تی خبر (حرف تازه) : آیت الله عباس محفوظی رئیس دفتر و از مشاوران نزدیک مرحوم آیت الله بهجت بود که پس از ارتحال این مرجع فقید شیعیان، اعلام مرجعیت کرد و بسیاری از مقلدان مرحوم آیت الله بهجت، در حال حاضر از ایشان تقلید می‌کنند. این مرجع تقلید سابقه مبارزات انقلابی برای تحقق جمهوری اسلامی و همراهی با امام خمینی(ره) را در کارنامه سیاسی خود دارد.

صادق محفوظی فرزند آیت الله محفوظی در خصوص آخرین وضعیت جسمی این مرجع تقلید  گفت: حضرت آیت الله محفوظی به دلیل کسالتی که هفته اخیر برایشان ایجاد شد، در بیمارستان لاله تهران بستری شدند و فردا نیز عمل جراحی روی ایشان انجام خواهد شد.

وی در تشریح بیماری آیت الله محفوظی نیز گفت: عارضه ایشان، هماتوم است که جلوی پرده مغز ایشان را گرفته است و به همین دلیل و به دستور پزشکان باید مورد عمل جراحی قرار گیرند.

فرزند آیت الله محفوظی در پاسخ به  سؤال ایلنا که آیا با توجه به سن بالای این مرجع تقلید، عمل جراحی برای ایشان خطرناک نخواهد بود؟ اظهار کرد: حضرت آیت الله محفوظی تا دو هفته پیش کلاس‌های درسشان را برگزار می‌کردند اما در هفته اخیر به دلیل عارضه‌ای که برایشان ایجاد شد، تعادل خود را تا حدودی از دست داده و به همین دلیل پزشکان چاره‌ای ندیدند جز اینکه این عمل جراحی انجام شود و انشاءالله با تدابیر پزشکان و دعای مردم و مقلدان، مشکل برطرف خواهد شد.

وی در پایان گفت: از عموم مردم و به ویژه مقلدان و علاقه مندان حضرت آیت الله محفوظی تقاضامندیم برای بهبود و سلامتی ایشان دعا کنند.

به گزارش اعتدال شمال ،آیت الله عباس محفوظی رئیس دفتر و از مشاوران نزدیک مرحوم آیت الله بهجت بود که پس از ارتحال این مرجع فقید شیعیان، اعلام مرجعیت کرد و بسیاری از مقلدان مرحوم آیت الله بهجت، در حال حاضر از ایشان تقلید می‌کنند. این مرجع تقلید سابقه مبارزات انقلابی برای تحقق جمهوری اسلامی و همراهی با امام خمینی(ره) را در کارنامه سیاسی خود دارد.