رفتن به بالا

حرف تازه

تعداد اخبار امروز : 2 خبر


  • جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷
  • الجمعة ۸ شوال ۱۴۳۹
  • 2018 Friday 22 June

حرف تازه – مالک سپیدرود با اشاره به اینکه آمادگی کامل جهت واگذاری تیم به فرد دارای صلاحیت را دارم افزود: فرد واجد صلاحیت باید از سوی اداره کل ورزش و جوانان گیلان به من معرفی شود تا در مورد واگذاری با وی مذاکره کنم و تا زمان آغاز فصل نقل و انتقالات آمادگی مذاکره […]

حرف تازه – مالک سپیدرود با اشاره به اینکه آمادگی کامل جهت واگذاری تیم به فرد دارای صلاحیت را دارم افزود: فرد واجد صلاحیت باید از سوی اداره کل ورزش و جوانان گیلان به من معرفی شود تا در مورد واگذاری با وی مذاکره کنم و تا زمان آغاز فصل نقل و انتقالات آمادگی مذاکره با خریدار جدید را دارم.

جواد تن‌زاده با بیان اینکه میزان ناچیزی از بدهی‌های فصل گذشته باشگاه سپیدرود باقی‌مانده است اظهار داشت: اداره کل ورزش و جوانان گیلان در صورت وجود نقص در انجام تعهدات، موارد را به ما ابلاغ می‌کند.

مالک باشگاه سپیدرود رشت با اشاره به اینکه حاشیه ها باعث ایجاد نقص در عملکرد باشگاه سپیدرود شده است گفت: در صورت وجود نقص در انجام تعهدات نمی‌توان اقدام به فسخ قرارداد کرد و با دادن مهلت به باشگاه سپیدرود باید بستر را برای رفع نقص‌ها آماده کرد.

تن‌زاده با بیان اینکه عده‌ای با یک سناریوی از پیش طراحی شده قصد در اختیار گرفتن تیم سپیدرود رشت را دارند خاطرنشان کرد: با توجه به قرارداد امضاء شده، مالک قانونی باشگاه می‌تواند تیم را به فرد دیگری واگذار کند.

وی با اشاره به اینکه آمادگی کامل جهت واگذاری تیم به فرد دارای صلاحیت را دارم افزود: فرد واجد صلاحیت باید از سوی اداره کل ورزش و جوانان گیلان به من معرفی شود تا در مورد واگذاری با وی مذاکره کنم و تا زمان آغاز فصل نقل و انتقالات آمادگی مذاکره با خریدار جدید را دارم.

تن‌زاده با بیان اینکه باشگاه سپیدرود هیچگونه تعهدی در قبال تست‌های انجام گرفته از سوی علی کریمی را ندارد گفت: باشگاه سپیدرود رشت در بیانیه‌ای این موضوع را اعلام کرده است و هیئت فوتبال استان گیلان و اداره کل ورزش و جوانان باید جهت در اختیار گذاشتن زمین به کریمی پاسخ دهند.

مالک باشگاه سپیدرود رشت با اشاره به اینکه حواشی باعث کاهش راندمان کاری باشگاه سپیدرود شد اظهار داشت: بحث‌های سیاسی در پشت ایجاد حاشیه‌ها برای باشگاه سپیدرود وجود دارد که بر روی عملکرد باشگاه نیز اثر گذاشته است.

تسنیم

اخبار مرتبط

نظرات

یادداشت ویژه

این روز را در تاریخ رشت ثبت کنید؛

۲۵ خرداد ۹۷، روز آزادی تماشای فوتبال با خانواده در کنار همشهریان + تصاویر

بهنیا ثابت رفتار - ۲۵ خرداد ۹۷ را باید در تاریخ رشت ثبت کرد؛ از آن روزهایی است که سالها بعد باید به تحلیل آن بنشینیم و از اثرات مطلوب اجتماعی و فرهنگی آن بنویسیم. روزی که مردان و زنان رشتی، کودکان و سالمندان، مسئولین سابق و فعلی، همه و همه با هر عقیده و سلیقه ای در پیاده راه مرکزی شهر کنار هم ایستادند و تیم ملی فوتبال کشورشان را تشویق کردند و از پیروزی دلچسب و دراماتیک ایران لذت بردند. در این روز بار دیگر جادوی مستطیل سبز اثر کرد و فوتبال عامل وحدت شد. این بار مردم رشت، نه برای بیان عقاید سیاسی خود بلکه برای یک رویداد ورزشی آمدند و اجتماع عظیمی را شکل دادند و به اثبات رساندند فوتبال نه تنها تهدید نیست بلکه یک فرصت بی مثال است. نشان دادند حضور مردان و زنان با فرهنگ رشتی در کنار یکدیگر در فضاهای ورزشی آسیب نیست و می تواند بر زخم کهنه فحاشی اقلیتی از جامعه در استادیوم های ورزشی مرهم باشد. ۲۵ خرداد ۹۷ روزی بود که آرزوی آزادی تماشای فوتبال با خانواده در فضای عمومی و در کنار همشهریان تحقق یافت و مادران و خواهران تک تک ما حق داشتند دلخوشی ساده فوتبال دیدن در فضایی عمومی و پرنشاط را تجربه کنند. روزی بود که اختلاف نظرهای سیاسی کنار گذاشته شد و مردم و مسئولین همه برای یک جشن ملی و غرور آفرین خود را آماده کردند.  شاید سال ها بعد زمانی که حضور خانواده های ما در استادیوم های فوتبال آزاد باشد از این روز بیشتر و به نیکی یاد شود و مردم ایران، رشت را یکی از پیشگامان فرهنگ سازی در جهت مهیا کردن فضای استادیوم های فوتبال برای ورود بانوان بنامند...    

آخرین اخبار