رئیس انجمن او-اسپورت گیلان فعالیت های این انجمن در روزهای اخیر را تشریح کردو از آمادگی این انجمن برای حضور قدرتمند در مسابقات کشوری خبر داد.

حرف تازه – رئیس انجمن او-اسپورت گیلان فعالیت های این انجمن در روزهای اخیر را تشریح کرد.

نشست صمیمانه با حضور دبیر کل فدراسیون جهانی او_اسپرت استاد محمد قاسم منوچهری و مدیر اجرایی انجمن او_اسپرت کشور استاد جعفر زارعی و نایب رئیس بانوان او_اسپرت استان گیلان استاد الهه شهرناز کیان و با حضور بابک صفری رئیس انجمن او-اسپورت گیلان جهت بررسی و روند رو به رشد او_اسپرت استان جهت برنامه ریزی میزبانی مسابقات کشوری و جهانی در استان گیلان برگزار شد.

بابک صفری با اعلام این خبر اظهار داشت: همچنین اولین نشست مارکتینگ سران انجمن او_اسپرت در رشت پس از انتقال این رشته از فدراسیون ورزش های رزمی به فدراسیون انجمن های ورزشی روز یکشنبه هشتم مهر ماه برگزار گردید. در این نشست در خصوص برنامه های آتی استان،مسابقات پیش رو و همچنین روند رو به رشد این رشته در استان مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

رئیس انجمن او-اسپورت گیلان افزود: منوچهری دبیرکل فدراسیون جهانی از تاسیسات سازمان منطقه آزاد انزلی بازدید و در خصوص نقش او-اسپرت در توسعه صنعت گردشگری با دکتر شجاعی معاونت سرمایه گذاری این سازمان گفتگو کرد.

بابک صفری در ادامه تصریح کرد: ما برای حضوری قدرتمند در مسابقات قهرمانی کشوری و کسب سهمیه مسابقات جهانی پیش رو آماده ایم تا بتوانیم از حق استان و به ویژه شهر رشت دفاع کنیم و باعث افتخار ورزش استان باشیم.

نائب رئیس بانوان استان،استاد الهه شهرنازکیان نیز از برگزاری استاژ فنی برای علاقه مندان به این رشته در برنامه های آتی استان خبر داد.