حرف تازه – رییس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان رشت از برگزاری چهل و یکمین دوره مسابقات قرآنی شهرستان از ۲۲ اردیبهشت خبر داد. حجت الاسلام کریمی گفت :این مسابقات به مدت چهار روز در دو بخش خواهران و برادران در محل بقعه متبرکه سید عباس و سید اسماعیل ساغریسازان و در رشته های  […]

حرف تازه – رییس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان رشت از برگزاری چهل و یکمین دوره مسابقات قرآنی شهرستان از ۲۲ اردیبهشت خبر داد.
حجت الاسلام کریمی گفت :این مسابقات به مدت چهار روز در دو بخش خواهران و برادران در محل بقعه متبرکه سید عباس و سید اسماعیل ساغریسازان و در رشته های  قرائت ، ترتیل ،حفظ ، دعا خوانی ، معارف واذان برگزار خواهد شد که نفرات برتر هر رشته به مسابقات استانی راه خواهند یافت.
وی با بیان تعداد شرکت کنندگان در این مسابقات نسبت به سال گذشته ۳۰ درصد افزایش داشته افزود : ۴۳۹ نفر برای حضور در این مسابقات ثبت نام کرده اند .
رییس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان رشت با اعلام اینکه مسابقات بخش خواهران طی روز شنبه و یکشنبه ۲۲ و ۲۳ اردیبهشت و بخش برداران در روزهای دوشنبه و سه شنبه ۲۴ و ۲۵ اردیبهشت برگزار خواهد شد اعلام داشت : امسال برای اولین بار همزمان با آخرین روز مسابقات قرآنی، مراسم اختتامیه نیز با اهداء جوایز به نفرات برگزیده برگزار خواهد شد .