رفتن به بالا

حرف تازه

تعداد اخبار امروز : 2 خبر


  • جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷
  • الجمعة ۸ شوال ۱۴۳۹
  • 2018 Friday 22 June

حرف تازه – در شرایطی که برخی رسانه ها از احتمال پایان کار دکتر شاهرخ یوسف زاده در دانشگاه علوم پزشکی خبر می دهند، شنیده شده دکتر ارسلان سالاری به عنوان گزینه اصلی جانشینی یوسف زاده مطرح است. سالاری در سایت شخصی اش خود را چنین معرفی میکند: اینجانب دکتر ارسالان سالاری در تاریخ ۱/۳/۱۳۵۵ […]

حرف تازه – در شرایطی که برخی رسانه ها از احتمال پایان کار دکتر شاهرخ یوسف زاده در دانشگاه علوم پزشکی خبر می دهند، شنیده شده دکتر ارسلان سالاری به عنوان گزینه اصلی جانشینی یوسف زاده مطرح است.

سالاری در سایت شخصی اش خود را چنین معرفی میکند: اینجانب دکتر ارسالان سالاری در تاریخ ۱/۳/۱۳۵۵ در روستای درودخان شفت متولد شدم . دوران ابتدایی خود را در دبستان شهید محراب سله مرز بیجارگاه ، اول راهنمایی را در مدرسه لاسک، دوم راهنمایی در درهستان چوبر شفت و سوم راهنمایی را در مدرسه راهنمایی شهید بهشتی شفت سپری نمودم مقطع دبیرستان را در سال ۱۳۷۳ در مدرسه نمونه امام صادق (ع) گشت با دیپلم ریاضی گذراندم.

در سال ۱۳۷۳ در دانشگاه علوم پزشکی گیلان در مقطع دکتری حرفه ای پذیرفته شدم و با کسب رتبه اول در مقطع علوم پایه و نفر دوم در امتحانات پره اینترنی در سال ۱۳۸۰ از دانشگاه علوم پزشکی گیلان فارغ التحصیل شدم.

از سال ۱۳۸۲-۱۳۸۰ د.وران سربازی خود را در نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گذراندم. در سال ۱۳۸۲ در مقطع رزیدنتی قلب و عروق در دانشگاه علوم پزشکی تهران پذیرفته شدم و در سال ۱۳۸۶ با کسب عنوان زریدنت برتر قلب و عروق فارغ التحصیل شدم.

از سال ۱۳۸۶ بعنوان هیات علمی فولتایم در بیمارستان رازی و سایر بیمارستانهای تابعه دانشگاه علوم پزشکی مشغول بکار شدم در سال ۱۳۸۹ در مقطع Interventional cardiology در دانشگاه تهران پذیرفته شدم و در شهریور ماه ۱۳۹۱ در مقطع فلوشیپی فارغ التحصیل شدم و هم اکنون بعنوان عضو هیات علمی فولتایم در بیمارستان حشمت مشغول بکار میباشم.

وی در کارنامه خود سوابقی چون مسئول آموزش کارآموزان و کارورزان در گروه قلب، رئیس بخش آنژیوگرافی و پست آنژیو، قائم مقام رئیس مرکز آموزشی درمانی و تحقیقاتی قلب دکتر حشمت در امر تامین تجهیزات پزشکی مصرفی و غیرمصرفی، داروو همچنین HIS بیمارستان، عضو کمیته اخلاق پزشکی و معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی گیلان را در کارنامه دارد.

در این شرایط باید دید آیا زمزمه های رفتنی شدن دکتر یوسف زاده ار دانشگاه علوم پزشکی گیلان صحت دارد، یا خیر؟!

رشت ۲۰

اخبار مرتبط

نظرات

یادداشت ویژه

این روز را در تاریخ رشت ثبت کنید؛

۲۵ خرداد ۹۷، روز آزادی تماشای فوتبال با خانواده در کنار همشهریان + تصاویر

بهنیا ثابت رفتار - ۲۵ خرداد ۹۷ را باید در تاریخ رشت ثبت کرد؛ از آن روزهایی است که سالها بعد باید به تحلیل آن بنشینیم و از اثرات مطلوب اجتماعی و فرهنگی آن بنویسیم. روزی که مردان و زنان رشتی، کودکان و سالمندان، مسئولین سابق و فعلی، همه و همه با هر عقیده و سلیقه ای در پیاده راه مرکزی شهر کنار هم ایستادند و تیم ملی فوتبال کشورشان را تشویق کردند و از پیروزی دلچسب و دراماتیک ایران لذت بردند. در این روز بار دیگر جادوی مستطیل سبز اثر کرد و فوتبال عامل وحدت شد. این بار مردم رشت، نه برای بیان عقاید سیاسی خود بلکه برای یک رویداد ورزشی آمدند و اجتماع عظیمی را شکل دادند و به اثبات رساندند فوتبال نه تنها تهدید نیست بلکه یک فرصت بی مثال است. نشان دادند حضور مردان و زنان با فرهنگ رشتی در کنار یکدیگر در فضاهای ورزشی آسیب نیست و می تواند بر زخم کهنه فحاشی اقلیتی از جامعه در استادیوم های ورزشی مرهم باشد. ۲۵ خرداد ۹۷ روزی بود که آرزوی آزادی تماشای فوتبال با خانواده در فضای عمومی و در کنار همشهریان تحقق یافت و مادران و خواهران تک تک ما حق داشتند دلخوشی ساده فوتبال دیدن در فضایی عمومی و پرنشاط را تجربه کنند. روزی بود که اختلاف نظرهای سیاسی کنار گذاشته شد و مردم و مسئولین همه برای یک جشن ملی و غرور آفرین خود را آماده کردند.  شاید سال ها بعد زمانی که حضور خانواده های ما در استادیوم های فوتبال آزاد باشد از این روز بیشتر و به نیکی یاد شود و مردم ایران، رشت را یکی از پیشگامان فرهنگ سازی در جهت مهیا کردن فضای استادیوم های فوتبال برای ورود بانوان بنامند...    

آخرین اخبار