حرف تازه – در شرایطی که برخی رسانه ها از احتمال پایان کار دکتر شاهرخ یوسف زاده در دانشگاه علوم پزشکی خبر می دهند، شنیده شده دکتر ارسلان سالاری به عنوان گزینه اصلی جانشینی یوسف زاده مطرح است. سالاری در سایت شخصی اش خود را چنین معرفی میکند: اینجانب دکتر ارسالان سالاری در تاریخ ۱/۳/۱۳۵۵ […]

حرف تازه – در شرایطی که برخی رسانه ها از احتمال پایان کار دکتر شاهرخ یوسف زاده در دانشگاه علوم پزشکی خبر می دهند، شنیده شده دکتر ارسلان سالاری به عنوان گزینه اصلی جانشینی یوسف زاده مطرح است.

سالاری در سایت شخصی اش خود را چنین معرفی میکند: اینجانب دکتر ارسالان سالاری در تاریخ ۱/۳/۱۳۵۵ در روستای درودخان شفت متولد شدم . دوران ابتدایی خود را در دبستان شهید محراب سله مرز بیجارگاه ، اول راهنمایی را در مدرسه لاسک، دوم راهنمایی در درهستان چوبر شفت و سوم راهنمایی را در مدرسه راهنمایی شهید بهشتی شفت سپری نمودم مقطع دبیرستان را در سال ۱۳۷۳ در مدرسه نمونه امام صادق (ع) گشت با دیپلم ریاضی گذراندم.

در سال ۱۳۷۳ در دانشگاه علوم پزشکی گیلان در مقطع دکتری حرفه ای پذیرفته شدم و با کسب رتبه اول در مقطع علوم پایه و نفر دوم در امتحانات پره اینترنی در سال ۱۳۸۰ از دانشگاه علوم پزشکی گیلان فارغ التحصیل شدم.

از سال ۱۳۸۲-۱۳۸۰ د.وران سربازی خود را در نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گذراندم. در سال ۱۳۸۲ در مقطع رزیدنتی قلب و عروق در دانشگاه علوم پزشکی تهران پذیرفته شدم و در سال ۱۳۸۶ با کسب عنوان زریدنت برتر قلب و عروق فارغ التحصیل شدم.

از سال ۱۳۸۶ بعنوان هیات علمی فولتایم در بیمارستان رازی و سایر بیمارستانهای تابعه دانشگاه علوم پزشکی مشغول بکار شدم در سال ۱۳۸۹ در مقطع Interventional cardiology در دانشگاه تهران پذیرفته شدم و در شهریور ماه ۱۳۹۱ در مقطع فلوشیپی فارغ التحصیل شدم و هم اکنون بعنوان عضو هیات علمی فولتایم در بیمارستان حشمت مشغول بکار میباشم.

وی در کارنامه خود سوابقی چون مسئول آموزش کارآموزان و کارورزان در گروه قلب، رئیس بخش آنژیوگرافی و پست آنژیو، قائم مقام رئیس مرکز آموزشی درمانی و تحقیقاتی قلب دکتر حشمت در امر تامین تجهیزات پزشکی مصرفی و غیرمصرفی، داروو همچنین HIS بیمارستان، عضو کمیته اخلاق پزشکی و معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی گیلان را در کارنامه دارد.

در این شرایط باید دید آیا زمزمه های رفتنی شدن دکتر یوسف زاده ار دانشگاه علوم پزشکی گیلان صحت دارد، یا خیر؟!

رشت ۲۰